Home » Porady » Funkcje zegarka Garett Kids 1

Funkcje zegarka Garett Kids 1

 

Funkcje zegarka Garett Kids 1:

 

1) Funkcje GPS

W trybie domyślnym funkcja GPS włączona jest 24/7 a czas aktualizacji lokalizacji wynosi 10 minut.

Interfejs mapy wyświetla lokalizację zegarka i telefonu. Kliknij „Locate” aby włączyć funkcję lokalizacji w czasie rzeczywistym na 3 minuty (czas odświeżania lokalizacji wynosi 10 sek.). Zegarek przejdzie do domyślnego trybu pracy po 3 minutach. Interfejs mapy może również działać w trybie lokacji w czasie rzeczywistym: ikona czerwona – tryb GPS, ikona niebieska – tryb stacji bazowej, ikona zielona – tryb WiFi.

2) Strefa bezpieczeństwa

Minimalny promień ogrodzenia to 500 m. Alarm o”ogrodzenia zewnętrznego” zostanie włączony jeśli użytkownik przekroczy ustaloną granicę.

3) Alarm SOS

Naciśnij klawisz SOS przez 3 sekundy; zegarek wyświetli „SOS” i włączy alarm SOS aby połączyć się z trzema numerami SOS, jeden po drugim, dwa razy, aż do uzyskania połączenia. Zegarek może wysłać wiadomość alarmową do numeru monitorującego oraz komunikat alarmowy do aplikacji.

4)  Alarm „Usunięcia Paska”

Na pasku, znajduje się przełącznik czujnika. Gdy użytkownik nosi zegarek przez minimum 3 minuty, alarm zostaje włączony po jego zdjęciu. Zegarek wyśle sygnał alarmu na numer monitorujący oraz komunikat do aplikacji oraz wyświetli ikonę „usunięcia zegarka”.

5) Alarm słabej baterii

Stan baterii podany jest procentowo. Przy poziomie niższym niż 20%, włączony zostaje alarm niskiego poziomu energii. Zegarek wysyła komunikat na numer monitorujący oraz do aplikacji.

6) Licznik kroków

Zegarek posiada czujnik 3D, służący do pomiaru kroków podczas spaceru czy biegania. Użytkownik może sprawdzić informacje dot. przebytych kroków w aplikacji.

7) Ocena jakości snu

Zegarek może oceniać jakość snu użytkownika poprzez pomiar częstotliwości i amplitudy przewracania się. Domyślnie, ocena jest aktywna od godziny 22 do 7. Użytkownik może sprawdzić mierzone dane w aplikacji.

8) Obciążenie treningowe

Obciążenie obliczane jest na podstawie ilości kroków, ich rozmiaru oraz wagi. Użytkownik może wprowadzić wartość rozmiaru kroku i swojej wagi.

9) Dystans

Dystans obliczany jest na podstawie ilości i rozmiaru kroków. Użytkownik może wprowadzić wartość rozmiaru kroku.

10) Interkom

Naciśnij i przytrzymaj włącznik aby włączyć nagrywanie głosowe a następnie zwolnij przycisk aby przesłać nagranie do aplikacji. Po otrzymaniu nagrania, zegarek wyświetli odpowiednią ikonę. Naciśnij klawisz SOS, aby odtworzyć nagranie. Ikona wiadomości zniknie po odtworzeniu wszystkich wiadomości.

11) Monitorowanie głosowe

Wprowadź numer monitorujący. Zegarek może połączyć się z tym numerem jednodrogowo jeśli funkcja monitorowania jest włączona.

12) Wyłączenie

Zegarek umożliwia funkcję wyłączenia po usunięciu karty SIM, zdalnego wyłączenia poprzez aplikację oraz wyłączenia przy braku zasilania.

13) Kontakt alarmowy

Zegarek posiada dwa klawisze kontaktu alarmowego (klawisze alarmowe nr  1 i 2 odpowiadają numerom alarmowym SOS nr 1 i 2). Aby połączyć się z kontaktami alarmowymi naciśnij i przytrzymaj odpowiedni klawisz.

14) Kontakty

W aplikacji możesz ustawić do 10 numerów telefonów. Z tymi numerami możliwe jest prowadzenie konwersacji obukierunkowej.

15) Nagroda serca

Wejdź do aplikacji aby wybrać ilość serc i kliknij „OK” aby przesłać ją do zegarka, zegarek wyświetli tą wartość.

16) Znajdź zegarek

Za pomocą tej komendy , możesz aktywować dźwięk zegarka przez 1 minutę aby umożliwić jego odnalezienie.

https://fanpix.pl/search/search?st_search%5Bsearch%5D=kids+1&st_search%5Band_search%5D=1&st_search%5Bdetail%5D=

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*