Home » Porady » Funkcje zegarka Garett Kids 2

Funkcje zegarka Garett Kids 2

 

Funkcje zegarka Garett Kids 2

1). Interkom

Komunikacja głosowa między zegarkiem a aplikacją. Możesz wysyłać wiadomości tekstowe z telefonu do zegarka, aby następnie odczytywać je bezpośrednio w zegarku.

Wysyłanie wiadomości głosowych z aplikacji: rozpocznij nagrywanie w aplikacji, a gdy będzie gotowe, wyślij je do zegarka. Nagranie głosowe może trwać maksymalnie 15 sekund. Aby odtworzyć nagranie, naciśnij przycisk SOS.

Nagrywanie dźwięku w zegarku: naciśnij i przytrzymaj przycisk, aby rozpocząć nagrywanie dźwięku. Po zwolnieniu przycisku nagranie zostanie wysłane.

2) Lokalizacja

Funkcja mapy pozwala wyświetlić lokalizację zegarka w aplikacji mobilnej. Kliknij opcję lokalizacji zegarka. Rozpocznie się proces pozycjonowania w czasie rzeczywistym, który trwa 3 minuty i jest aktualizowany co 10 sekund. Po 3 minutach nastąpi powrót do normalnego trybu pracy.

3) SOS

Po połączeniu zegarka z telefonem możesz wybrać 3 numery z książki telefonicznej jako osoby do kontaktu w nagłych wypadkach. W razie zagrożenia naciśnij przycisk „SOS” i przytrzymaj go przez 3 sekundy. Urządzenie przejdzie w tryb alarmowy i będzie próbowało się dwukrotnie połączyć z trzema numerami SOS. Jeśli połączenie zostanie odebrane, zegarek nie będzie ponownie wybierał numeru. Jeśli nie zostanie odebrane, zegarek będzie próbował połączyć się drugi raz. Jednocześnie zegarek wyśle powiadomienie alarmowe do aplikacji.

4) Wirtualne ogrodzenie

Minimalny promień ogrodzenia to 500 metrów. Jeśli użytkownik wyjdzie poza granice ogrodzenia, zostanie uruchomiony alarm.

5) Ostrzeżenie o zdjęciu zegarka

Pasek zegarka jest wyposażony w czujnik. Jeśli zegarek był założony przez co najmniej 3 minuty, to w razie odpięcia paska zegarek prześle komunikat alarmowy pod główny numer oraz wyśle powiadomienie do aplikacji.

6) Ostrzeżenie o niskim poziomie naładowania

Jeśli poziom naładowania spadnie poniżej 20% zegarek powiadomi o tym i wyśle komunikat alarmowy pod główny numer. Jednocześnie zegarek wyśle komunikat do aplikacji.

7) Książka telefoniczna

Możesz skonfigurować w zegarku 10 numerów, które mogą dzwonić do zegarka i vice versa, co umożliwi komunikację dwukierunkową. Po otwarciu książki telefonicznej przesuń palcem, aby odszukać żądany numer i kliknij, aby pod niego zadzwonić. Dotknij wirtualny przycisk, aby odebrać połączenie przychodzące. Dotknij przycisk wyłącznika, aby się rozłączyć.

8) Tryb pracy zegarka

Tryb normalny: dane są przesyłane co 600 s.

Tryb oszczędzania energii: dane są przesyłane co 3600 s.

Tryb śledzenia: dane są przesyłane co 60 s.

 

9) Wyszukiwanie zegarka

Użyj tej funkcji, jeśli zgubisz zegarek. Włączy ona dzwonek w zegarku na minutę, aby ułatwić jego znalezienie.

10) Budzik

Masz do dyspozycji trzy alarmy, które możesz ustawić zgodnie z własnymi preferencjami.

11) Zdalny monitoring

Najpierw skonfiguruj numer opiekuna i wyślij do urządzenia żądanie monitorowania głosu. Zegarek następnie zadzwoni pod numer opiekuna i przejdzie w tryb automatycznej sekretarki. Podczas komunikacji jednokierunkowej w urządzeniu nie słychać głosu drugiej strony.

12) Inteligentny krokomierz

Urządzenie jest wyposażone w czujnik wibracji. Jeśli w trakcie wykonywania ćwiczeń wykonasz odpowiedni ruch  inteligentny krokomierz zostanie uruchomiony. Informacje o liczbie kroków możesz wyświetlić w aplikacji.

13) Monitoring snu

Na podstawie częstotliwości z jaką zegarek był obracany, urządzenie może określić, czy jakość Twojego snu była odpowiednia. Domyślny okres detekcji trwa od godziny 22:00 do 7:00 rano następnego dnia. Zgromadzone dane możesz wyświetlić w aplikacji.

14) Aktywność fizyczna

Jest obliczana na podstawie liczby kroków, odstępu i wagi. Odstęp i wagę możesz skonfigurować.

15) Pomiar dystansu

Pomiar na podstawie odstępu i przemierzonej odległości. Odstęp możesz skonfigurować.

16) Czat

Po otwarciu tego menu w zegarku możesz prowadzić czat z aplikacją.

17) Dodawanie znajomych dotknięciem

Możesz dodawać znajomych poprzez zetknięcie ze sobą dwóch zegarków. Wówczas możecie wysyłać do siebie nagrania głosowe.

 

https://fanpix.pl/smartwatch-garett-kids-2-z-lokalizatorem-gps.html

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*